Szkolenie

ZAPROSZENIE
      Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków – Nowa Huta zaprasza na szkolenie w zakresie  zmian w ustawie o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników.
Szkolenie zorganizowane będzie 17 października 2014 roku o godz. 13 00  w budynku Urzędu Skarbowego Kraków- Nowa Huta os. Bohaterów Września 80  - Sala Konferencyjna.
 Naczelnik Urzędu serdecznie zaprasza Podatników do korzystania ze szkoleń .

Szkolenie z zakresu kas fiskalnych

ZAPROSZENIE

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków Nowa huta zaprasza na szkolenie z zakresu kas fiskalnych, które odbędzie się w dniu 24.10.2014r. O godzinie 13:00  w sali konferencyjnej  skrzydło B piętro I.

Szkolenie jest bezpłatne.

 

Administracja podatkowa i Służba Celna będą działać szybciej i skuteczniej

2 września br. rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o Służbie Celnej oraz ustawy o urzędach i izbach skarbowych.
Przewidziano w nim rozwiązania, które znacząco usprawnią oraz poprawią funkcjonowanie służby celnej i administracji podatkowej, a w efekcie poprawią jakość oferowanych usług oraz przyniosą wymierne korzyści przedsiębiorcom i obywatelom mającym kontakt z tymi urzędami. W praktyce ma być mniej barier w kontaktach z organami celnymi i podatkowymi, a prowadzenie działalności gospodarczej powinno być łatwiejsze.

READ MORE...

KASY FISKALNE W GASTRONOMII POD LUPĄ FISKUSA

W małopolskiej skarbowości odnotowuje się dużą liczbę błędów i nieprawidłowości w ewidencjonowaniu sprzedaży na kasach fiskalnych w branży gastronomicznej.

 

Więcej...

Ogłoszenie o licytacji

Naczelnik Urzędu Skarbowego Nowa Huta działąjąc na podstawie art. 105a ustawy z dnia 17 czerwca 1966r. o posępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2012r., poz.1015 t.j.) zaprasza do licytacji publicznej
Więcej...

Podkategorie

Jesteś tutaj: Strona główna