KOMUNIKAT

Uwaga! MF nie pobiera opłat za rejestrację w Centralnym Rejestrze Podmiotów.

W związku z niepokojącą sytuacją wysyłania pism przez firmy działające na rynku do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w których powoływany jest rejestr prowadzony przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych (Centralny Rejestr Podmiotów – Krajowa Ewidencja Podatników CRP KEP) oraz wskazane jest żądanie uiszczenia opłaty za rejestrację w wysokości 195 zł, Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że CRP KEP służy:

READ MORE...

Sprzedaż z wolnej ręki

Naczelnik Urzędu Skarbowego Nowa Huta działąjąc na podstawie art. 108 §1 ustawy z dnia 17 czerwca 1966r. o posępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2012r., poz.1015 t.j.) zaprasza na sprzedaż z wolnej ręki.
  Więcej...

Ogłoszenie o licytacji

Naczelnik Urzędu Skarbowego Nowa Huta działąjąc na podstawie art. 105a ustawy z dnia 17 czerwca 1966r. o posępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2012r., poz.1015 t.j.) zaprasza do licytacji publicznej
1. Więcej...

2. Więcej...

Małopolska skarbówka pomaga podatnikom w centrach handlowych

Małopolska administracja podatkowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Podatników. Już nie musisz jechać specjalnie do urzędu skarbowego by złożyć swojego PITa. W marcu i kwietniu pracownicy fiskusa będą czekać na Ciebie w kilkunastu centrach handlowych w Krakowie, Tarnowie, Oświęcimiu i kilku innych miastach Małopolski.

Więcej ...

Szkolenie z systemu e-deklaracje

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków - Nowa Huta zaprasza na szkolenie połączone z prezentacją w zakresie wysyłania deklaracjii zeznań podatkowych drogą elektroniczną

Szkolenie zorganizowane będzie 25.02.2014 r. o godz. 11.00 w budynku Urzędu Skarbowego Kraków – Nowa Huta os. Bohaterów Września 80 – Sala Konferencyjna. Serdecznie zapraszamy wszystkich Podatników do korzystania z systemu e-deklaracje i udziału w szkoleniu.

Podkategorie

Jesteś tutaj: Strona główna